DIPLOMAS

Clas. General 1/4 Maraton Clas. Categorias 1/4 Maraton Clas. General Media Maraton Clas. Categorias Media Maraton
DIPLOMAS
AGULLO RAMON, JOSE JUAN
AGULLó SáNCHEZ, ARACELI
ALBENTOSA FERRER, JOSE MANUEL
ALCALDE MUñOZ, BELEN
ALCÁNTARA ALCORISA, AIDA
ALEJANDRO CUENCA, JAIRO VINICIO
ALEMANY PLANELLES, NACHO
ALFONSO MARTINEZ, YAGO
ALIAGA GIL, JUAN JOSE
ALMAGRO DEL OLMO, JAVIER
ALMAZAN JUAN, ANA
ALONSO EGUILUZ, HECTOR RUBEN
AMORES NUñEZ DE ARENAS, ALBERTO
AMORóS FLOR, BEGOñA
ANADON OJERO, JUAN MANUEL
ANDREU CASTELL, SERGIO
ANGUERA SARRET, GEMMA
ARACIL, MANUEL
ARACIL LLOPIS, ANDRES
ARAGüEZ GARCíA, MIGUEL ÁNGEL
ARANDA GIL, EULALIO
ARMENGOL MUñOZ, MARIO
ARMERO DOMENECH, PEDRO ANTONIO
ARQUES CASTELLó, JOSE ANTONIO
ARREDONDO GARCÍA, ALEJANDRO
ARREDONDO GARCIA, RAQUEL
ASENSI ESPI, FRANCISCO JOSE
ASTILLERO DELGADO, JAVIER
AZORIN ABELLAN, TARSICIO
BAEZA URIOS, ANTONIO
BALDÓ AGULLÓ, SERGIO
BALEGE, JORDAN
BALEGE, IVANN
BALLENILLA MARCO , CUCHI
BAUTISTA RUBIO , MARíA
BEDMAR CUENCA, MANUEL
BELDA ORIOLA, JUAN CARLOS
BELLOT CASCALES, JAVIER
BELMONTE BALLESTER, DANIEL
BELMONTE CARTAGENA, CARLOS
BELMONTE GARCIA, JOSE LUIS
BLANQUER CARBONELL, JORGE
BLANQUER CARBONELL, JOSE ENRIQUE
BLASCO ALEMANY, MARíA PILAR
BOLAñOS LOPEZ, ANTONIO
BOLUDA RIBERA, RAFAEL
BOLUDA RIODRIGUEZ, RAFAEL
BONETE IBORRA, RAúL
BORDERA RODES, JOSE LUIS
BOTELLA COMPAñ , JAIME
CABRERA RICO , ANTONIO
CALLES MARCO, IVAN
CAMPILLO HIDALGO, JOSE JOAQUIN
CANO LOPEZ, INES
CANO ZAPATA, JONI
CANTÓ SAN MIGUEL, JOSE
CARBONELL BERNABEU, MARTIN
CARBONELL CATALAN, ISRAEL
CARBONELL MARTíNEZ, ARTEMI
CARMONA GUTIéRREZ , ALEJANDRO
CARRASCO GOMEZ, JOSE LUIS
CARRERO PARRENO, ABEL
CARRILLO GARCIA, PASQUI
CASADO BIANCHI, FERNANDO
CASANOVA RODRIGUEZ, JAVIER
CASTELL MARTINEZ, JAIME
CASTELLBLANQUE LECHUGA, JAVIER
CASTRILLO TEJEDOR, OSCAR
CATALAN HERNANDEZ, JORGE
CAYUELAS GUILLéN , RAMIRO
CAZORLA CAñADAS, RAúL
CEBOLLADA CALVIÑO, JOSE MARIA
CEBREIROS, LUCAS
CHICO CASTELLO, ANTONIO
CLAR GARCíA, DAVID
CLIMENT MARTINEZ, JUAN CARLOS
CLIMENT MORENO, FRANCISCO JAVIER
CLIMENT PLAZA, VíCTOR MANUEL
COMPANY GOZALVES, JORGE
CORDERO, ALBERTO
CORTES MEDRANO, ENRIQUE
CORTES PLANA, JOSE JUAN
CORTES VILLA, JAIME
CRESPI MARTINEZ, HECTOR BARTOLOME
CUERVO-ARANGO PULIN, FRANCISCO
DE CABO BLASCO, JUAN CARLOS
DE LA FUENTE, LUIS
DE OLIVEIRA REGO, JOAO CARLOS
DE TORO TOBOSO, SERGIO
DEL JUNCO FERRIOL, LAURA
DELGADO ARACIL, MARíA
DELICADO ROMERO, DANIEL
DENTON ZANELLO, CRISTIAN DIEGO
DEVESA SáNCHEZ, DIANA
DIAZ CONCA, OSCAR
DIAZ MORENO, MARIBEL
DíAZ VALDIVIEZO , JHONY ANTONIO
DJELLOUL RIHI, NUSA MEHEDJIA
DOMENECH CERDA, JAVIER
DOMENECH SALAS, JAVIER
DORADO GóMEZ, FéLIX
DURá JUAN, MARIA TERESA
ENRIQUEZ BENEYTO, RAUL ARIEL
ESCRIBANO TOBOSO, ISMAEL
ESPADAS ARIAS, RAQUEL
ESPARZA MARTINEZ, VICENTE JAVIER
ESPINOS BLASCO, RAFAEL
ESPINOSA PEREZ, JOSE ANTONIO
ESTEVE MARCO, SONIA
ETCHEVERRIGARAY ETCHEVERRIGARAY, LUIS
FERNANDEZ MOLES, MONTSE
FERNÁNDEZ OLARRA, NAIARA
FERNANDEZ SANTOS, JUAN ANTONIO
FERNANDEZ VEGA, ANTONIO
FILIZOLA, RENATA
FORNER MARCO , JOSé GUILLERMO
FRAILE PEREZ-CUADRADO, CARMEN
FRAILE PEREZ-CUADRADO, RAFAEL
FRANCO ROJO, JUAN JOSE
FUENTES FERNáNDEZ, ENRIQUE MIGUEL
FUENTES PASTOR, JAVIER
FUSTER , RAKEL
GALEANO , NORMA BEATRIZ
GALERA, MILA
GALLEGO GOMEZ, JORGE
GALLEGO TOLEDO, GONZALO
GARBERí, PEP
GARCIA, DAVID
GARCIA AGUILERA, ALEJANDRO
GARCIA ALVAREZ DE ARCAYA, CARLOS
GARCIA CASTELLANO, LAURA
GARCíA ESPINOSA, ARáNZAZU
GARCIA GALAN, CARLOS
GARCIA GARCIA, SERGIO JOSE
GARCIA GARCIA, JAVIER
GARCíA GARRIGOS, DAVID
GARCíA IGLESIAS, VICTOR FRANCISCO
GARCIA LOZANO, MIGUEL ALEJANDRO
GARCIA MARQUEZ, LAZARO
GARCíA MARTíNEZ, JOSé JUAN
GARCIA MESA, JULIAN ALBERTO
GARCIA MOLANO, INMACULADA
GARCíA MUñOZ , ANA
GARCIA-VIGAL CRESPO, WIPI
GARIBALDI RODRIGUEZ, CARLOS
GARRI CANALES, EVA
GARRIDOS GOMEZ, JUAN ENRIQUE
GARRIGÓS MACARRÓN, SALVADOR
GARRIGOS SIRVENT, AUSIAS
GARULO RAMON, MARIA
GASCON GERRU, FRANCISCO JAVIER
GERRIT, SCHUTTE
GIL PLA, ELVIRA
GILABERT MONLLOR, BRAULIO JOSE
GIRONES GARCIA, ALVARO
GóMEZ GóMEZ, JOSé JOAQUíN
GOMEZ OLIVER, FRANCISCO MIGUEL
GóMEZ TERUEL, HUMBERTO
GONZALEZ MARTINEZ, SALVADOR
GONZALEZ REGO, ROBERTO
GONZALVEZ, RAUL
GRACIA JIMéNEZ, JOSE ANTONIO
GRANADOS VICENTE, MARÍA DEL MAR
GRAU JUAN, JOSE ANTONIO
GUARIDO BAJO, ANTONIO ANGEL
GUASCH RUIZ, JUAN LUIS
GUERRERO MARTIN, RICARDO
GUILLEM BERNABEU , ROSA
GUTIÉRREZ, SALVA
GUTIERREZ PRADAS, RAUL
GUTIÉRREZ RUBIO , JUAN CARLOS
HAGOPIAN GONZALEZ, SARKIS
HERGUETA SANCHEZ, FRANCISCO
HERNáNDEZ, MIGUEL ÁNGEL
HERNANDEZ NAVALON, JRAUL
HERNANDEZ PACHECO, CARLOS
HERRERO MIRADA, LUCIO
HURTADO PéREZ, EVA
HUSEYNGULIYEV, FARID
IGLESIAS CAZORLA, MIGUEL
ISABEL VILAR, ALBERTO
IVORRA CARDONA, SERGIO
IVORRA PéREZ, JUAN BAUTISTA
JIMENEZ MANZANO, DIEGO
JIMÉNEZ TORRES, MARÍA DEL CARMEN
JUAN CARRETERO, VICENTE JOSÉ
JUAN NOGUERA , LORENZO
KARABASZ, ISABELLA
KNAGGS, MARK
LAO MALAGON, JOSE RAMON
LARA NAVARRO , RAQUEL
LILLO BARBERá, CAROLINA ANA
LILLO REIG, MAN UEL
LINARES ALBERT, SANTIAGO
LLACER SOLER, CRISTINA
LLOBREGAT CASTELLO, PERE
LLOPIS ALBORS, JOAN
LLORCA GARCIA, IVAN
LLORCA ROCA, ANA
LLORéNS MARTíNEZ, JONáS
LóPEZ ARACIL, MARíA GALA
LOPEZ AVILA, ANTONIO
LOPEZ GARCIA, MANUEL
LOPEZ GARRIGOS, MAITE
LOPEZ GRAU, ANDRES
LOPEZ HEREDIA, ENRIQUE
LOPEZ MARCO, CRISTINA
LóPEZ MIQUEL, JAIME
LóPEZ MONZó , SONIA
LOPEZ NAVARRO, PEDRO
LOPEZ PEREZ , JORGE
LOPEZ RODRIGUEZ DE LA PAZ, JOSE MARIA
LOPEZ VICEDO, JOSE JUAN
LOPEZ ZAMUDIO, YUBIL
LORCA CLIMENT, JULIO JAVIER
LORCA SANCHEZ, JULIO
LORENZO GOMIS, MARIO
LOZANO BAEZA, JORGE
LUCERO TEDESCO, OSVALDO
LUDWIG MUñOZ, CRISTIAN
MADRID LOPEZ, FRANCISCO RAMON
MAERTINEZ SOTO, SEGIS.
MAESTRE HURTADO, LUIS
MAGALLON MARTíNEZ, JAVIER
MALLEBRERA GARCIA, STEVEN
MANSANET ALTED, JAVIER
MANZANO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL
MARCOS OYARZUN , MARTíN
MARÍN CHECA, JORGE ALBERTO
MARQUéS LOPEZ, LUIS
MARQUINA GARCIA , CARLOS
MARQUINA GARCIA, CAROL
MARTí VARGAS, MARIASA
MARTIN GONZALEZ, JOSE ANTONIO
MARTINEZ, JUAN DAVID
MARTíNEZ AZNAR, VICENTE
MARTíNEZ CUERVO, VICTOR
MARTINEZ ESPEJO, DAVID
MARTINEZ GARCIA, JUAN CARLOS
MARTíNEZ HERNáNDEZ, TANIA GLORIA
MARTINEZ INIESTA, SEVERO
MARTINEZ IVORRA, ERNESTO MIGUEL
MARTINEZ NAVARRO, IRENE
MARTINEZ PEREZ, FRANCISCO MIGUEL
MARTINEZ PLAZA, JORGE
MARTINEZ RIPOLL, JOSE LUIS
MARTINEZ ROMAN, JOSE
MARTINEZ SERRANO, PEDRO JOAQUIN
MARTÍNEZ ZAMORA, RUBÉN
MAS MAS, JOSE
MATA CUENDE, CARLOS
MATEO MELENDEZ , IVAN
MAZZILLI , BRUNO
MEDINA , ANA MARíA
MEDINA CARREÑO, ALEJANDRO
MEDINACORTéS, CANI
MELERO, MANUEL SALVADOR
MELON ANDRES, VICTOR G
MENA , ALBERTO
MENA VALVERDE, ENRIQUE
MENDEZ CARRASCO, TOMAS
MESEGUER MIRALLES, RUBEN
MIñANA LLOPIS, RAúL
MIRA MARIN, ROSA
MISó GARBERI, JOSé LUIS
ML, MARIáN
MOLAS SEVILLA, CRISTINA
MOLES LOPEZ, M. CRUZ
MOLINA BELMONTE, JAVIER
MOLINA FERNÁNDEZ, DAVID
MOLINA JAIME , JULIAN
MOLTO GONZáLEZ , CHRISTIAN
MOMPO GUERRA, MARIA
MONTEAGUDO, PATRICIA
MONTEAGUDO PéREZ, TANIA
MONTERO, CARLOS
MORALES ALFONSO, ALVARO
MORENO ABRIL, JOSE MARIA
MORENO GIMENEZ, MARTA
MOROTE VIDAL, FERNANDO
MUÑOZ, CARLOS
MUñOZ ALIAGA, MANUEL ANTONIO
MUNOZ ANTON, JORGE
MUñOZ DIAZ, AMPARO
MURCIA CAñAS, DAVID
MURCIA CAñAS , JOSE JAVIER
NAVALóN SANJUáN , YASMIN
NAVARRO ARCAS, ABEL RIQUELME
NAVARRO GANDÍA, JAVIER
NAVARRO ORTEGA, TOMáS
NAVARRO RODRIGUEZ, FERNANDO
NAVARRO RUBIO , MODESTO JAVIER
NAVARRO SANCHO, MIGUEL LUIS
NEVADO BERENGUER, ANA
NOGUERA MANZANO, CRISTINA
NOHALES GINER, RUBéN
NORA SPAMPINATO, PATRICIA
NúñEZ SáNCHEZ , LOURDES
NUñEZ VALLS , RAMON
O NEILL, ROBERT
OLIVA GARRIDO, SERGIO
ORGILES GALLEGO, NURIA
ORTEGA GONZáLEZ, MARIO
ORTEGA MARTíNEZ, INMA
ORTEGA MOLINA, ROSI
ORTí TARAZONA, CARLOS
ORTIN GARCIA, FINI
ORTS ESCOLANO, SERGIO
ORTS SEVA, ALEJANDRO
PAJARES DEL VALLE, ALBERTO
PALAO LATORRE, PILAR
PALAO LATORRE, SILVIA
PALAU BENLLOCH, INMACULADA
PARA CONESA, JUAN EUGENIO
PARDINES CASTELLO, JOSE CARLOS
PAREDES SEGURA, ADRIAN
PASCUAL GUTIERREZ, ROBERTO
PAYA LLORENS, ANNA
PEIRO ALBALADEJO, NOEMI
PELEGRIN BAYOD, PEDRO
PEñA PEREZ, JOSé JUAN
PEREYRA LAZARTE, ANDREA
PEREZ BELMONTE, ROBERTO
PéREZ BONMATI, JUAN DE DIOS
PéREZ CEBALLOS, MARíA DE LOS ÁNGELES
PéREZ MARTíNEZ, ANTONIO JOSé
PÉREZ OCHOA, RAFAEL
PEREZ PLA, VICENTE
PINA SáNCHEZ , GABRIEL
PINEDA, JAVIER
PINO MOLINA, MARCOS
PLANELLES PLANELLES, PEDRO JESúS
PLAZA VAZQUEZ, ALEJANDRO
POL LLEDO, JAUME
POL YANGUAS, CARMEN
POLO RUBIO, MIGUEL
POMARES COSTA, JOSE FRANCISCO
POMARES MIRALLES, LAURA
PONSODA GóMEZ, JOSE ANGEL
PORTO GARCÍA, LUIS
POVEDA BAIDEZ, RUBéN
POVEDA ESCUDERO, JUAN CARLOS
POVEDANO MARGARIT , ANDREA
PUCHE ORTEGA , JUAN RAFAEL
PUNZANO MEDINA, JUAN
QUETCUTI CASTELL, EVA
QUILES FENOLL, FRANCISCO JOSE
QUILES FERRE, ALEJANDRO
QUIRANT GIL, MARIA JOSE
QUIRANT PRADAS , FRANCISCO JAVIER
RABADAN GRIñAN , ANTONIA
REIG , ANTONIO
RENARD, JEAN PIERRE
REQUENA PORCEL, ALVARO
RINCóN GALLARDO , FRANCISCO MANUEL
RISCO BERMEJO, MIGUEL
ROBESTI, CHRISTIAN
RóDENAS CHACóN, ANTONIO
RODRIGUEZ AGUILAR, GINéS ÁNGEL
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JUAN ANTONIO
RODRIGUEZ GARCIA, JOSE JOAQUIN
RODRIGUEZ MULLER, FRANCISCO
ROMERA SANCHEZ, JAVIER
ROSA ALTED, JOSE LORENZO
ROSELLÓ MORENO, CRISTINA
ROSIQUE BALANZA, LOLA
RUBIO, JULIO
RUIZ BORRáS, JAVIER
RUIZ JIMéNEZ, DAVID
RUIZ PALLARES , BEGOñA
RUIZ RICO, MARIA DEL CARMEN
RUZAFA BAEZA, CARLOS
RUZAFA SEGURA, JOSE FRANCISCO
SABATER GARCIA, IVAN
SAIZ PADILLA, ALBERTO
SALA IRLES, JOSE MANUEL
SALA POMARES, ESPERANZA
SALGUERO ESTEVAN, JOSE ANTONIO
SALGUES, SÉBASTIEN
SALINAS NAVARRO, JUAN
SALINAS NAVARRO, EUGENIO
SALORT FRASES, ANTONI
SALVADOR SANZ, JOSE FRANCISCO
SANCHEZ MARTINEZ, CANDIDO
SáNCHEZ CHILLóN, IGNACIO
SáNCHEZ DE HARO, CRISTIAN
SáNCHEZ FERNáNDEZ , BENITO
SANCHEZ GALVAñ , JOSÉ
SáNCHEZ LóPEZ , ANA BELéN
SANCHEZ MIÑANO, SANTIAGO MANUEL
SANCHEZ SEGURA, ANTONIO MIGUEL
SANCHEZ TAPIA, ISMAEL
SANCHEZ TORREGROSA, ANGELA
SANCHIS SáEZ, FERNANDO DAMIáN
SANJUAN CORREA, ANGEL
SANTIANA PASTRANO, VERóNICA
SANTOS BEVIA, DANIEL
SANZ CASTRO, RAMON
SANZ VILLEN, ALBERTO
SAURA NIETO, EMILIO
SEABRA LAPEñA, NOEL
SEARA VALDES, ALEJANDRO
SEFUSATTI, DANIELE
SEGARRA IBARRA, JAIME ANT.
SEGURA LLORET, JUAN
SEGURA PONS, RICARDO
SEGURADO PASCUAL , ÁNGEL
SELBY, GEMMA ANN
SELLES PEREZ, SERGIO
SEMPERE, REMI
SEMPERE GONZALEZ, RAQUEL
SEMPERE MOLLá, ALFREDO EDUARDO
SERRALTA MARTINEZ, DAVID
SERRALTA MARTINEZ, ANGEL
SERRANO MUñOZ, LETICIA
SETH-SMITH, CAROLINA
SEVA FERRANDIZ, MARIA PILAR
SIRVENT BELANDO, FRANCISCO
SOLANO EVANGELISTA, FERNANDO
SOLDEVILA MATAIX, JORGE
SOLER ANTóN, JERO
SOLER CARRILLO, GINA
SOLER PEREZ, JOSE VICENTE
SOLER TARI , EMILIO JOSé
SOLSONA TORTAJADA, FRAN
STACHOWIAK, MIKE
TARANCóN BAEZA, PEDRO RAFAEL
TEJERINA MARTINEZ, MANUEL
TEJUELO FUNEZ, DAVID
TEROL BAEZA, JOSE RAMON
TOLSA MICó, JOSé ÁNGEL
TORMO FORTEA, RAFAEL
TORMO PéREZ, CARLOS
TORRECILLAS, JAVIER
TORREGROSA ABELLáN, ANA
TORREGROSA CUERVA, ÓSCAR
TORREGROSA TERUEL , JOSé ANTONIO
TORRES, HECTOR RICARDO
TORTOSA RODRIGUEZ, MARICARMEN
TOTA, GIULIO
TRIBALDOS MARTINEZ , AQUILINO
TRIMIñO UTRILLA, JAVIER
VALENCIA, MAYVIC
VALERA QUIRANT, DOMINGO
VALERA ROSILLO, MANUEL
VAN ZUILEN, NANCY
VAQUER BENEITO, TRINIDAD SOLEDAD
VARó URIOS, JOSE ANTONIO
VELASCO HERNANDEZ, MARIA VIRTUDES
VELAYOS GARCINUñO, EMILIO
VENTOSELA NOVOA, RUBEN
VENTURA PEREZ, OSCAR ANDRES
VERDU COLADO, ROBERTO
VERDU ROMAN, CARMEN MARIA
VERGARA MUñOZ, ROBERTO
VICEDO PEREA, NOELIA
VICENT CAMBRA, JUAN
VICENT FRANCES, JOSE FRANCISCO
VIDAL, CHRISSIE
VIDAL, CARLOS
VIDAL GEA, PABLO
VIDAL IGLESIAS, FRANCISCO JOSE
VIDAL MAESTRE, BENJAMIN
VIDAL MATA, SALUD
VIDAL MOLTó, PABLO
VIGUER GONZALEZ, ANTONIO
VILLAMIEL CABALLERO, CARLOS
VILLANUEVA FRANCéS, DAVID
VILLAR CREMADES, JOSE LUIS
VILLENA ARNEDO, JESUS
WELTON, PETER
WILLIAMS, TALWYN
ZAPATA LóPEZ, DANIELA
ZARAGOZA CARDIEL, ISA
ZARAGOZA GOMEZ, DAVID
ZARAGOZA MUñOZ, RAMóN
ZAZO, RICARDO
ZUñIGA GOMEZ, JUAN DAVID